Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MSMCJ85A/TR
Pieprasīt citātu
Latviešu
MSMCJ85A/TR
Noliktavā
600+
  • Daļas numurs
    MSMCJ85A/TR
  • Apraksts
    TVS
    85V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    137V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    94.4V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMCJ (DO-214AB)
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Citi vārdi
    MSMCJ85A/TRMS
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    10.4A