Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MSMCJ24CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
2517392MSMCJ24CAE3 attēlsMicrosemi
MSMCJ24CAE3
Noliktavā
556+
  • Daļas numurs
    MSMCJ24CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
    24V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    38.9V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    26.7V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMCJ)
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    1086-8564-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    38.6A