Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MSMCJ18CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
926773MSMCJ18CAE3 attēlsMicrosemi
MSMCJ18CAE3
Noliktavā
556+
  • Daļas numurs
    MSMCJ18CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
    18V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    29.2V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    20V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMCJ)
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    1086-8552-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    51.4A