Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MSMCJ110CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
5330187MSMCJ110CAE3 attēlsMicrosemi
MSMCJ110CAE3
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
556+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MSMCJ110CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 110V 177V DO214AB
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    110V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    177V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    122V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMCJ)
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    1086-8500-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    8.4A