Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MSMCG26CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
1393403MSMCG26CAE3 attēlsMicrosemi
MSMCG26CAE3
  • Daļas numurs
    MSMCG26CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB
    26V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    42.1V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    28.9V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Citi vārdi
    1086-8298-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    35.6A