Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MSMCG12CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
5596317MSMCG12CAE3 attēlsMicrosemi
MSMCG12CAE3
  • Daļas numurs
    MSMCG12CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB
    12V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    19.9V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    13.3V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Citi vārdi
    1086-8242-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    75.3A