Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MSMBJ150CA/TR
Pieprasīt citātu
Latviešu
MSMBJ150CA/TR
Noliktavā
700+
  • Daļas numurs
    MSMBJ150CA/TR
    150V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    243V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    167V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMBJ (DO-214AA)
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AA, SMB
  • Citi vārdi
    MSMBJ150CA/TRMS
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    2.5A