Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MRT100KP85AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
4504220MRT100KP85AE3 attēlsMicrosemi Corporation
MRT100KP85AE3
  • Daļas numurs
    MRT100KP85AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 85VWM 166VC CASE5A
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    94.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    85V
  • Spriegums - sadalījums
    Case 5A (DO-204AR)
  • Tips
    Zener
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    100000W (100kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
  • Polarizācija
    DO-204AR, Axial
  • Citi vārdi
    1086-7786-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    MRT100KP85AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 85VWM 166VC CASE5A
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    166V