Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MPLAD6.5KP85A
Pieprasīt citātu
Latviešu
4188865MPLAD6.5KP85A attēlsMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP85A
Noliktavā
157+
  • Daļas numurs
    MPLAD6.5KP85A
  • Apraksts
    TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
    94.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    85V
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    6500W (6.5kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    47.5A
  • Citi vārdi
    1086-7648-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Ražotāja daļas numurs
    MPLAD6.5KP85A
  • Apraksts
    TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    137V