Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MPLAD6.5KP70A
Pieprasīt citātu
Latviešu
5316112MPLAD6.5KP70A attēlsMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP70A
Noliktavā
157+
  • Daļas numurs
    MPLAD6.5KP70A
  • Apraksts
    TVS DIODE 70VWM 113VC PLAD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
    77.8V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    70V
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    6500W (6.5kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    57.5A
  • Citi vārdi
    1086-7636-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Ražotāja daļas numurs
    MPLAD6.5KP70A
  • Apraksts
    TVS DIODE 70VWM 113VC PLAD
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    113V