Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MPLAD6.5KP24AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
504272MPLAD6.5KP24AE3 attēlsMicrosemi
MPLAD6.5KP24AE3
Noliktavā
168+
  • Daļas numurs
    MPLAD6.5KP24AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 24V 38.9V PLAD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    24V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    38.9V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    26.7V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Jauda - maksimālais impulss
    6500W (6.5kW)
    Nonstandard SMD
  • Citi vārdi
    1086-7577-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    167A