Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MPLAD6.5KP150AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
720383MPLAD6.5KP150AE3 attēlsMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP150AE3
Noliktavā
168+
  • Daļas numurs
    MPLAD6.5KP150AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 150VWM 243VC PLAD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
    167V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    150V
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    6500W (6.5kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    26.7A
  • Citi vārdi
    1086-7541-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Ražotāja daļas numurs
    MPLAD6.5KP150AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 150VWM 243VC PLAD
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    243V