Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MPLAD30KP64CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
5309326MPLAD30KP64CA attēlsMicrosemi
MPLAD30KP64CA
Noliktavā
100+
  • Daļas numurs
    MPLAD30KP64CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 64V 103V PLAD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    64V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    103V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    71.1V
  • Jauda - maksimālais impulss
    30000W (30kW)
    Nonstandard SMD
  • Citi vārdi
    1086-7482-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    294A