Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MPLAD30KP350CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
3619265MPLAD30KP350CAE3 attēlsMicrosemi
MPLAD30KP350CAE3
Noliktavā
100+
  • Daļas numurs
    MPLAD30KP350CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 350V 564V PLAD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    350V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    564V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    389V
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500
  • Jauda - maksimālais impulss
    30000W (30kW)
    Nonstandard SMD
  • Citi vārdi
    1086-7439-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    53A