Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MPLAD18KP51A
Pieprasīt citātu
Latviešu
MPLAD18KP51A
Noliktavā
100+
  • Daļas numurs
    MPLAD18KP51A
  • Apraksts
    TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    51V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    82.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    56.7V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500
  • Jauda - maksimālais impulss
    18000W (18kW)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    219A