Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MPLAD15KP160A
Pieprasīt citātu
Latviešu
6845487MPLAD15KP160A attēlsMicrosemi Corporation
MPLAD15KP160A
Noliktavā
100+
  • Daļas numurs
    MPLAD15KP160A
  • Apraksts
    TVS DIODE 160VWM 259VC PLAD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
    178V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    160V
  • Spriegums - sadalījums
  • Sērija
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    15000W (15kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    58A
  • Polarizācija
    Nonstandard SMD
  • Citi vārdi
    1086-7200-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    MPLAD15KP160A
  • Apraksts
    TVS DIODE 160VWM 259VC PLAD
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    259V