Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MPLAD15KP120CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
4425760MPLAD15KP120CA attēlsMicrosemi
MPLAD15KP120CA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MPLAD15KP120CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 120V 193V PLAD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    120V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    193V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    133V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    PLAD
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    15000W (15kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard SMD
  • Citi vārdi
    1086-7174-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    78A