Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MASMCJ7.5A
Pieprasīt citātu
Latviešu
6631657MASMCJ7.5A attēlsMicrosemi
MASMCJ7.5A
Noliktavā
157+
  • Daļas numurs
    MASMCJ7.5A
  • Apraksts
    TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
    7.5V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    12.9V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    8.33V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMCJ)
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    1086-6078-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    116.3A
  • Jauda @ Frekvence
  • Pieteikumi
    General Purpose
MASMCJ75A
MASMCJ75A
Apraksts: TVS DIODE 75V 121V DO214AB