Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MASMCJ51CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
4973051MASMCJ51CAE3 attēlsMicrosemi
MASMCJ51CAE3
Noliktavā
144+
  • Daļas numurs
    MASMCJ51CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
    51V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    82.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    56.7V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMCJ)
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    1086-6049-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    18.2A