Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MASMCJ22CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
732712MASMCJ22CAE3 attēlsMicrosemi
MASMCJ22CAE3
Noliktavā
144+
  • Daļas numurs
    MASMCJ22CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
    22V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    35.5V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    24.4V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMCJ)
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    1086-6001-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    42.2A