Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MASMCJ16AE3/TR
Pieprasīt citātu
Latviešu
MASMCJ16AE3/TR
Noliktavā
200+
  • Daļas numurs
    MASMCJ16AE3/TR
  • Apraksts
    HI REL TVS
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    RoHS atbilstības sertifikāts
    16V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    26V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    17.8V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMCJ (DO-214AB)
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS statuss
    RoHS Compliant
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    MASMCJ16AE3/TRMS
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    57.7A