Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MASMCG40CA/TR
Pieprasīt citātu
Latviešu
MASMCG40CA/TR
Noliktavā
200+
  • Daļas numurs
    MASMCG40CA/TR
  • Apraksts
    TVS
    40V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    64.5V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    44.4V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMCG (DO-215AB)
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums / lieta
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Citi vārdi
    MASMCG40CA/TRMS
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    23.2A