Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MA15KP130CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
1648492MA15KP130CA attēlsMicrosemi Corporation
MA15KP130CA
  • Daļas numurs
    MA15KP130CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 130VWM 209VC DO204AR
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    144V
  • Spriegums - pārtraukums
    1
  • Spriegums - sadalījums (min)
    130V
  • Spriegums - sadalījums
    DO-204AR
  • Tips
    Zener
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    15000W (15kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    72A
  • Polarizācija
    DO-204AR, Axial
  • Citi vārdi
    1086-3749-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    MA15KP130CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 130VWM 209VC DO204AR
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    209V