Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > LX8383A-33IP
Pieprasīt citātu
Latviešu
LX8383A-33IP
  • Daļas numurs
    LX8383A-33IP
  • Apraksts
    IC REG LIN 3.3V 7.5A TO220 POWER
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    1.3V @ 7.5A
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    3.3V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    10V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220, Power
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-3 Cropped Leads
  • PSRR
    83dB (120Hz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 125°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 7.5A TO-220, Power
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    10mA
  • Pašreizējais - izlaide
    7.5A