Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > LX8213-33ISE
Pieprasīt citātu
Latviešu
LX8213-33ISE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LX8213-33ISE
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.3V @ 300mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    3.3V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    6V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOT-23-5
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Temperature, Short Circuit, Soft Start
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SC-74A, SOT-753
  • PSRR
    68dB ~ 54dB (100Hz ~ 10kHz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Citi vārdi
    LX8213-33ISETR
    LX821333ISE
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA SOT-23-5
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    90µA
  • Pašreizējais - izlaide
    300mA