Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > LX8117A-33CDD
Pieprasīt citātu
Latviešu
LX8117A-33CDD
  • Daļas numurs
    LX8117A-33CDD
  • Apraksts
    IC REG LIN 3.3V 1A TO263 POWER
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    1.3V @ 1A
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    3.3V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    12V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-263, Power
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Short Circuit
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
  • PSRR
    75dB (120Hz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 125°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-263, Power
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    10mA
  • Pašreizējais - izlaide
    1A