Pieprasīt citātu
Latviešu
JANTX2N5151
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    JANTX2N5151
  • Apraksts
    TRANS PNP 80V 2A TO-39
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    80V
  • Vce Piesātinājums (Max) @ Ib, Ic
    1.5V @ 500mA, 5A
  • Tranzistora tips
    PNP
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-39 (TO-205AD)
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500/545
  • Jauda - maks
    1W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
  • Citi vārdi
    1086-21009-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 200°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekvence - pāreja
  • Detalizēts apraksts
    Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 2A 1W Through Hole TO-39 (TO-205AD)
  • DC strāvas pieaugums (hFE) (Min) @ Ic, Vce
    30 @ 2.5A, 5V
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    50µA
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    2A