Pieprasīt citātu
Latviešu
3533368JAN2N5238 attēlsMicrosemi
JAN2N5238
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    JAN2N5238
  • Apraksts
    TRANS NPN 170V 10A TO5
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    170V
  • Vce Piesātinājums (Max) @ Ib, Ic
    2.5V @ 1A, 10A
  • Tranzistora tips
    NPN
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-5
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500/394
  • Jauda - maks
    1W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    TO-205AA, TO-5-3 Metal Can
  • Citi vārdi
    1086-21038-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 200°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekvence - pāreja
  • Detalizēts apraksts
    Bipolar (BJT) Transistor NPN 170V 10A 1W Through Hole TO-5
  • DC strāvas pieaugums (hFE) (Min) @ Ic, Vce
    40 @ 5A, 5V
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    10µA
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    10A