Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > BZV55C4V3
Pieprasīt citātu
Latviešu
2591589BZV55C4V3 attēlsMicrosemi
BZV55C4V3
Noliktavā
10+
  • Daļas numurs
    BZV55C4V3
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    4.3V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.1V @ 200mA
  • Tolerance
    ±7%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-213AA
  • Sērija
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-213AA (Glass)
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 175°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 4.3V ±7% Surface Mount DO-213AA
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    3µA @ 1V