Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > BZV55C36
Pieprasīt citātu
Latviešu
3671528BZV55C36 attēlsMicrosemi
BZV55C36
Noliktavā
323+
  • Daļas numurs
    BZV55C36
  • Apraksts
    DIODE ZENER 36V DO213AA
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    36V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.1V @ 200mA
  • Tolerance
    ±6%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-213AA
  • Sērija
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-213AA (Glass)
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 175°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 36V ±6% Surface Mount DO-213AA
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    50nA @ 25.2V