Pieprasīt citātu
Latviešu
371962
APTM50DDA10T3G
Noliktavā
100+
  • Daļas numurs
    APTM50DDA10T3G
  • Apraksts
    MOSFET 2N-CH 500V 37A SP3
  • ECAD modelis
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    5V @ 1mA
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SP3
  • Sērija
  • Rds On (Max) @ Id, Vgs
    120 mOhm @ 18.5A, 10V
  • Jauda - maks
    312W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    SP3
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Ražotāja standarta svina laiks
    32 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds
    4367pF @ 25V
  • Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs
    96nC @ 10V
  • FET tips
    2 N-Channel (Dual)
  • FET iezīme
    Standard
  • Drain to avota spriegumam (Vdss)
    500V
  • Detalizēts apraksts
    Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 500V 37A 312W Chassis Mount SP3
  • Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C
    37A