Pieprasīt citātu
Latviešu
APTM20DUM10TG
  • Daļas numurs
    APTM20DUM10TG
  • Apraksts
    MOSFET 2N-CH 200V 175A SP4
  • ECAD modelis
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    5V @ 5mA
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SP4
  • Sērija
  • Rds On (Max) @ Id, Vgs
    12 mOhm @ 87.5A, 10V
  • Jauda - maks
    694W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    SP4
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds
    13700pF @ 25V
  • Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs
    224nC @ 10V
  • FET tips
    2 N-Channel (Dual)
  • FET iezīme
    Standard
  • Drain to avota spriegumam (Vdss)
    200V
  • Detalizēts apraksts
    Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 200V 175A 694W Chassis Mount SP4
  • Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C
    175A