Pieprasīt citātu
Latviešu
5501518APTM100A13SG attēlsMicrosemi
APTM100A13SG
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    APTM100A13SG
  • Apraksts
    MOSFET 2N-CH 1000V 65A SP6
  • ECAD modelis
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    5V @ 6mA
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SP6
  • Sērija
  • Rds On (Max) @ Id, Vgs
    156 mOhm @ 32.5A, 10V
  • Jauda - maks
    1250W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    SP6
  • Citi vārdi
    APTM100A13SGMI
    APTM100A13SGMI-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Ražotāja standarta svina laiks
    32 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds
    15200pF @ 25V
  • Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs
    562nC @ 10V
  • FET tips
    2 N-Channel (Half Bridge)
  • FET iezīme
    Standard
  • Drain to avota spriegumam (Vdss)
    1000V (1kV)
  • Detalizēts apraksts
    Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1000V (1kV) 65A 1250W Chassis Mount SP6
  • Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C
    65A