Pieprasīt citātu
Latviešu
APTGT30TL60T3G
  • Daļas numurs
    APTGT30TL60T3G
  • Apraksts
    MOD IGBT 600V 50A SP3
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    600V
  • Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic
    1.9V @ 15V, 30A
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SP3
  • Sērija
  • Jauda - maks
    90W
  • Iepakojums / lieta
    SP3
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 175°C (TJ)
  • NTC termistors
    Yes
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades kapacitāte (Cies) @ Vce
    1.6nF @ 25V
  • Ievade
    Standard
  • IGBT tips
    Trench Field Stop
  • Detalizēts apraksts
    IGBT Module Trench Field Stop Three Level Inverter 600V 50A 90W Chassis Mount SP3
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    250µA
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    50A