Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Transistori - IGBTs - moduļi > APTGT150H170G
Pieprasīt citātu
Latviešu
APTGT150H170G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    APTGT150H170G
  • Apraksts
    IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP6
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    1700V
  • Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic
    2.4V @ 15V, 150A
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SP6
  • Sērija
  • Jauda - maks
    890W
  • Iepakojums / lieta
    SP6
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • NTC termistors
    No
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    32 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades kapacitāte (Cies) @ Vce
    13.5nF @ 25V
  • Detalizēts apraksts
    IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge Inverter 1700V 250A 890W Chassis Mount SP6
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    350µA
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    250A