Pieprasīt citātu
Latviešu
6928417APTGT150DA120G attēlsMicrosemi
APTGT150DA120G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    APTGT150DA120G
  • Apraksts
    IGBT 1200V 220A 690W SP6
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    1200V
  • Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic
    2.1V @ 15V, 150A
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SP6
  • Sērija
  • Jauda - maks
    690W
  • Iepakojums / lieta
    SP6
  • Darbības temperatūra
  • NTC termistors
    No
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    32 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades kapacitāte (Cies) @ Vce
    10.7nF @ 25V
  • Ievade
    Standard
  • IGBT tips
    Trench Field Stop
  • Detalizēts apraksts
    IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 220A 690W Chassis Mount SP6
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    350µA
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    220A