Pieprasīt citātu
Latviešu
APTGLQ50H65T3G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    APTGLQ50H65T3G
  • Apraksts
    POWER MODULE - IGBT
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    650V
  • Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic
    2.3V @ 15V, 50A
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SP3F
  • Sērija
  • Jauda - maks
    175W
  • Iepakojums / lieta
    Module
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 175°C (TJ)
  • NTC termistors
    Yes
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades kapacitāte (Cies) @ Vce
    3.1nF @ 25V
  • Ievade
    Standard
  • IGBT tips
    Trench Field Stop
  • Detalizēts apraksts
    IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge 650V 70A 175W Chassis Mount SP3F
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    50µA
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    70A