Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Transistori - IGBTs - moduļi > APTGF75H120TG
Pieprasīt citātu
Latviešu
2695972APTGF75H120TG attēlsMicrosemi
APTGF75H120TG
  • Daļas numurs
    APTGF75H120TG
  • Apraksts
    POWER MODULE IGBT 1200V 75A SP4
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    1200V
  • Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic
    3.7V @ 15V, 75A
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SP4
  • Sērija
  • Jauda - maks
    500W
  • Iepakojums / lieta
    SP4
  • Citi vārdi
    APTGF75H120TGMI
    APTGF75H120TGMI-ND
  • Darbības temperatūra
  • NTC termistors
    Yes
  • Ievades kapacitāte (Cies) @ Vce
    5.1nF @ 25V
  • Detalizēts apraksts
    IGBT Module NPT Full Bridge Inverter 1200V 100A 500W Chassis Mount SP4
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    250µA
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    100A