Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Transistori - IGBTs - moduļi > APTGF50H60T3G
Pieprasīt citātu
Latviešu
4090414APTGF50H60T3G attēlsMicrosemi
APTGF50H60T3G
  • Daļas numurs
    APTGF50H60T3G
  • Apraksts
    POWER MODULE IGBT 600V 50A SP3
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    600V
  • Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic
    2.45V @ 15V, 50A
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SP3
  • Sērija
  • Jauda - maks
    250W
  • Iepakojums / lieta
    SP3
  • Citi vārdi
    APTGF50H60T3GMI
    APTGF50H60T3GMI-ND
  • Darbības temperatūra
  • NTC termistors
    Yes
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades kapacitāte (Cies) @ Vce
    2.2nF @ 25V
  • Ievade
    Standard
  • IGBT tips
    NPT
  • Detalizēts apraksts
    IGBT Module NPT Full Bridge Inverter 600V 65A 250W Chassis Mount SP3
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    250µA
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    65A