Pieprasīt citātu
Latviešu
APTGF360U60D4G
  • Daļas numurs
    APTGF360U60D4G
  • Apraksts
    IGBT 600V 450A 1560W D4
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    600V
  • Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic
    2.45V @ 15V, 360A
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    D4
  • Sērija
  • Jauda - maks
    1560W
  • Iepakojums / lieta
    D4
  • Darbības temperatūra
  • NTC termistors
    No
  • Ievades kapacitāte (Cies) @ Vce
    17nF @ 25V
  • Detalizēts apraksts
    IGBT Module NPT Single 600V 450A 1560W Chassis Mount D4
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    500µA
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    450A