Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Transistori - IGBTs - moduļi > APTGF180A60TG
Pieprasīt citātu
Latviešu
APTGF180A60TG
  • Daļas numurs
    APTGF180A60TG
  • Apraksts
    IGBT MODULE NPT PHASE LEG SP4
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    600V
  • Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic
    2.5V @ 15V, 180A
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SP4
  • Sērija
  • Jauda - maks
    833W
  • Iepakojums / lieta
    SP4
  • Darbības temperatūra
  • NTC termistors
    Yes
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades kapacitāte (Cies) @ Vce
    8.6nF @ 25V
  • Ievade
    Standard
  • IGBT tips
    NPT
  • Detalizēts apraksts
    IGBT Module NPT Half Bridge 600V 220A 833W Chassis Mount SP4
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    300µA
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    220A