Pieprasīt citātu
Latviešu
APTDF400AK20G
Noliktavā
100+
  • Daļas numurs
    APTDF400AK20G
  • Apraksts
    DIODE MODULE 200V 500A SP6
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.1V @ 400A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    200V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SP6
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
  • Reverss atkopšanas laiks (trr)
    60ns
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    LP4
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Ražotāja standarta svina laiks
    32 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Standard
  • Diode konfigurācija
    1 Pair Series Connection
  • Detalizēts apraksts
    Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 200V 500A Chassis Mount LP4
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    750µA @ 200V
  • Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
    500A