Pieprasīt citātu
Latviešu
APTC60DSKM70T3G
  • Daļas numurs
    APTC60DSKM70T3G
  • Apraksts
    MOSFET 2N-CH 600V 39A SP3
  • ECAD modelis
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    3.9V @ 2.7mA
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SP3
  • Sērija
  • Rds On (Max) @ Id, Vgs
    70 mOhm @ 39A, 10V
  • Jauda - maks
    250W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    SP3
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds
    7000pF @ 25V
  • Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs
    259nC @ 10V
  • FET tips
    2 N-Channel (Dual)
  • FET iezīme
    Standard
  • Drain to avota spriegumam (Vdss)
    600V
  • Detalizēts apraksts
    Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 600V 39A 250W Chassis Mount SP3
  • Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C
    39A