Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Taisngrieži - masīvi > APT60D40LCTG
Pieprasīt citātu
Latviešu
5004503APT60D40LCTG attēlsMicrosemi
APT60D40LCTG
Noliktavā
75+
  • Daļas numurs
    APT60D40LCTG
  • Apraksts
    DIODE ARRAY GP 400V 60A TO264
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.5V @ 60A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    400V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-264 [L]
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
  • Reverss atkopšanas laiks (trr)
    37ns
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-264-3, TO-264AA
  • Darba temperatūra - savienojums
    -55°C ~ 175°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    28 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Standard
  • Diode konfigurācija
    1 Pair Common Cathode
  • Detalizēts apraksts
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 60A Through Hole TO-264-3, TO-264AA
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    250µA @ 400V
  • Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
    60A