Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > APT30S20SG
Pieprasīt citātu
Latviešu
4973307APT30S20SG attēlsMicrosemi Corporation
APT30S20SG
  • Daļas numurs
    APT30S20SG
  • Apraksts
    DIODE SCHOTTKY 200V 45A D3
  • ECAD modelis
  • Spriegums - maksimālais reverss (maksimālais)
    Schottky
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    45A
  • Spriegums - sadalījums
    D3 [S]
  • Sērija
  • RoHS statuss
    Tube
  • Reverss atkopšanas laiks (trr)
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Pretestība @ Ja F,
  • Polarizācija
    TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
  • Darba temperatūra - savienojums
    55ns
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    APT30S20SG
  • Paplašināts apraksts
    Diode Schottky 200V 45A Surface Mount D3 [S]
  • Diode konfigurācija
    500µA @ 200V
  • Apraksts
    DIODE SCHOTTKY 200V 45A D3
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    850mV @ 30A
  • Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
    200V
  • Ietilpība @ Vr, F
    -55°C ~ 150°C