Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > APT30DQ60KG
Pieprasīt citātu
Latviešu
4237883APT30DQ60KG attēlsMicrosemi
APT30DQ60KG
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    APT30DQ60KG
  • Apraksts
    DIODE GEN PURP 600V 30A TO220
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    2.4V @ 30A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    600V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220 [K]
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
  • Reverss atkopšanas laiks (trr)
    30ns
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-2
  • Darba temperatūra - savienojums
    -55°C ~ 175°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    32 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Standard
  • Detalizēts apraksts
    Diode Standard 600V 30A Through Hole TO-220 [K]
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    25µA @ 600V
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    30A