Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > PC28F512P33BF0
Pieprasīt citātu
Latviešu
3392329PC28F512P33BF0 attēlsMicron Technology
PC28F512P33BF0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PC28F512P33BF0
  • Apraksts
    IC FLASH 512M PARALLEL 64EASYBGA
  • ECAD modelis
  • Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu
    95ns
  • Spriegums - piegāde
    2.3 V ~ 3.6 V
  • Tehnoloģija
    FLASH - NOR
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    64-EasyBGA (8x10)
  • Sērija
    Axcell™
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    64-TBGA
  • Citi vārdi
    902580
    902580-ND
    PC28F512P33BF Q LB0
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Atmiņas veids
    Non-Volatile
  • Atmiņas izmērs
    512Mb (32M x 16)
  • Atmiņas interfeiss
    Parallel
  • Atmiņas formāts
    FLASH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    FLASH - NOR Memory IC 512Mb (32M x 16) Parallel 52MHz 95ns 64-EasyBGA (8x10)
  • Pulksteņa biežums
    52MHz