Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > SMLJ51CA-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
861059SMLJ51CA-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
SMLJ51CA-TP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SMLJ51CA-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    51V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    82.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    56.7V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMC)
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    3000W (3kW)
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    SMLJ51CA-TPMSCT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    36.4A