Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > SMCJ90CA-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
3260524SMCJ90CA-TP attēlsMicro Commercial Co
SMCJ90CA-TP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SMCJ90CA-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 90VWM 146VC SMC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    100V
  • Spriegums - pārtraukums
    1
  • Spriegums - sadalījums (min)
    90V
  • Spriegums - sadalījums
    DO-214AB, (SMC)
  • Tips
    Zener
  • Sērija
  • RoHS statuss
    Cut Tape (CT)
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    1500W (1.5kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    10.3A
  • Polarizācija
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    SMCJ90CA-TPMSCT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    SMCJ90CA-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 90VWM 146VC SMC
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    146V