Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > SMCJ150CA-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
6194140SMCJ150CA-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
SMCJ150CA-TP
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    SMCJ150CA-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 150V 243V DO214AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    150V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    243V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    167V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    SMCJ150CA-TPMSTR
    SMCJ150CATP
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
    6.2A